AVIMEDICA AviPower 200g – Energia na loty

 

Właściwości i działanie:
  •  AviPower to kompozycja witamin i łatwo wchłanialnych węglowodanów.
  • Cukry stanowią główne źródło energii na loty krótkodystansowe oraz pierwszą rezerwę energetyczną w lotach długodystansowych.
Po ich wyczerpaniu gołębie wykorzystują rezerwy energetyczne zgromadzone w tłuszczach.
  • Zawarte w preparacie witaminy z grupy B są naturalnymi katalizatorami wielu szlaków w organizmie w tym również szlaków anabolicznych w przemianach energetycznych.
  • Z kolei witamina C należy do naturalnych antyoksydantów, wyłapujących wolne rodniki i zapobiegających procesom degradacji tkanek organizmu.
  • Ptaki potrafią syntetyzować witaminę C w organizmie jednak podczas stresu jaki towarzyszy lotom konkursowym oraz upałów zapotrzebowanie na nią wzrasta.


Wskazania do stosowania:
  • W sezonie lotowym w celu zapewnienia dodatkowego źródła energii przed lotami krótkodystansowymi.
  • Przed lotami długodystansowymi produkt należy podawać łącznie z kompozycją olejów AviOil.
  • Preparat można stosować również w trakcie upałów wraz z preparatem AviPul i AviPul krótkodziobe oraz przed transportem na wystawy gołębi ozdobnych.
 
Dawkowanie:
W sezonie lotowym: Przed lotem krótkim: 1-2g/1kg karmy zwilżonej jogurtem. 
Przed lotem długim: 1-2g/1kg karmy zwilżonej preparatem AviOil
W trakcie upałów: 2-4g/1L wody wraz z preparatem Avipul lub Avipul krótkodziobe

Skład:
glukoza, fruktoza, maltodekstryna, wit. E, wit. C, wit. K, wit. B1, wit. B2, wit. B6, wit. B12, wit. H, wit. PP.

AVIMEDICA AviPower 200g – Energia na loty

 

Właściwości i działanie: AviPower to kompozycja witamin i łatwo wchłanialnych węglowodanów. Cukry stanowią główne źródło energii na loty krótkodystansowe oraz pierwszą rezerwę energetyczną w lotach długodystansowych. Po ich wyczerpaniu gołębie wykorzystują rezerwy energetyczne zgromadzone w tłuszczach. Zawarte w preparacie witaminy z grupy B są naturalnymi katalizatorami wielu szlaków w organizmie w tym również szlaków anabolicznych w przemianach energetycznych. Z kolei witamina C należy do naturalnych antyoksydantów, wyłapujących wolne rodniki i zapobiegających procesom degradacji tkanek organizmu. Ptaki potrafią syntetyzować witaminę C w organizmie jednak podczas stresu jaki towarzyszy lotom konkursowym oraz upałów zapotrzebowanie na nią wzrasta.


Wskazania do stosowania:
W sezonie lotowym w celu zapewnienia dodatkowego źródła energii przed lotami krótkodystansowymi. Przed lotami długodystansowymi produkt należy podawać łącznie z kompozycją olejów AviOil. Preparat można stosować również w trakcie upałów wraz z preparatem AviPul i AviPul krótkodziobe oraz przed transportem na wystawy gołębi ozdobnych.

Dawkowanie:
W sezonie lotowym: Przed lotem krótkim: 1-2g/1kg karmy zwilżonej jogurtem. Przed lotem długim: 1-2g/1kg karmy zwilżonej preparatem AviOilW trakcie upałów: 2-4g/1L wody wraz z preparatem Avipul lub Avipul krótkodziobe

Skład:
glukoza, fruktoza, maltodekstryna, wit. E, wit. C, wit. K, wit. B1, wit. B2, wit. B6, wit. B12, wit. H, wit. PP.
* Ocena:
* Nick:
Email:
* Treść komentarza:
Dodaj komentarz
 
Facebook