BROCKAMP C-M-K - 500 mm 

 

- data ważności 3.2018

 

 Carnitin – Magnesium – Komplex Kompleks magnezowo – karnitynowy C-M-K poprawiający wytrzymałość mięśni zapobiegający zakłóceniom lotu.

 • Mięśnie gołębia pocztowego podczas treningów i zawodów są narażone na duże obciążenia. Połączenia L-karnityny i magnezu pomaga uniknąć objawów zmęczenia mięsni.
 • L-karnityna jest substancją występująca naturalnie w organizmie, przenoszącą do komórek mitochondrialnych wielocząsteczkowe kwasy tłuszczowe pozwalające pozyskać energię z tkanki tłuszczowej i mięśniowej.
 • Dlatego w organizmie zawsze musi występować wystarczająca ilość L-karnityny jako środka transportującego.
 • Ponadto L-karnityna zapobiega nadmiernemu zakwaszeniu mięsni przez kwas mlekowy i zapobiega uszkodzeniom mięsni (naciągnięciom).
 • Podawanie dodatkowej L-karnityny sprawia jednak, że mięsień sercowy jest bardziej wydajny.
 • Podczas spalania tłuszczu organizm potrzebuje jednak również bardzo dużo magnezu, który jako koenzym współuczestniczy w aktywacji ponad 300 enzymów. Ponadto ten minerał niezbędny do życia jest odpowiedzialny za przenoszenie impulsów z nerwów do mięśni.
 • Wystarczający poziom magnezu w komórkach mięśniowych jest warunkiem prawidłowej pracy skurczowej.
 • Wraz z L-kartyniną zapobiega on kurczom mięśni, zakwasom oraz porażeniom skrzydeł ( zakłóceniom lotu).
 • C-K-M zawiera L-kartyninę w wysokim stężeniu oraz proporcji optymalnie dostosowanej do przemiany materii magnez związany organicznie, który najlepiej jest wchłaniany i wykorzystywany przez ścianę jelitową.
 • Podawanie C-M-K należy rozpocząć już wiosną podczas 
  pierwszych treningów.

  Zalecane dawkowanie:
 • Podczas krótkich lotów w dniu koszowania 10-20 ml  na 1L wody. 
 • Podczas dłuższych lotów 2-3 dni 10-20 ml  na 1L wody

BROCKAMP C-M-K - 500 mm

 

- data ważności 3.2018

 

 Carnitin – Magnesium – Komplex Kompleks magnezowo – karnitynowy C-M-K poprawiający wytrzymałość mięśni zapobiegający zakłóceniom lotu. Mięśnie gołębia pocztowego podczas treningów i zawodów są narażone na duże obciążenia. Połączenia L-karnityny i magnezu pomaga uniknąć objawów zmęczenia mięsni. L-karnityna jest substancją występująca naturalnie w organizmie, przenoszącą do komórek mitochondrialnych wielocząsteczkowe kwasy tłuszczowe pozwalające pozyskać energię z tkanki tłuszczowej i mięśniowej. Dlatego w organizmie zawsze musi występować wystarczająca ilość L-karnityny jako środka transportującego. Ponadto L-karnityna zapobiega nadmiernemu zakwaszeniu mięsni przez kwas mlekowy i zapobiega uszkodzeniom mięsni (naciągnięciom). Podawanie dodatkowej L-karnityny sprawia jednak, że mięsień sercowy jest bardziej wydajny. Podczas spalania tłuszczu organizm potrzebuje jednak również bardzo dużo magnezu, który jako koenzym współuczestniczy w aktywacji ponad 300 enzymów. Ponadto ten minerał niezbędny do życia jest odpowiedzialny za przenoszenie impulsów z nerwów do mięśni. Wystarczający poziom magnezu w komórkach mięśniowych jest warunkiem prawidłowej pracy skurczowej. Wraz z L-kartyniną zapobiega on kurczom mięśni, zakwasom oraz porażeniom skrzydeł ( zakłóceniom lotu). C-K-M zawiera L-kartyninę w wysokim stężeniu oraz proporcji optymalnie dostosowanej do przemiany materii magnez związany organicznie, który najlepiej jest wchłaniany i wykorzystywany przez ścianę jelitową.

* Ocena:
* Nick:
Email:
* Treść komentarza:
Dodaj komentarz
 
Facebook