• zawiera komórki drożdży piwnych, które przechodzą chroniący ich wartość biologiczną proces suszenia według nowoczesnej i unikatowej technologii. To sprawia że składniki zawarte w drożdżach są wyjątkowo dobrze przyswajalne.
  • Bogactwo tych składników, to przede wszystkim witaminy z grupy B oraz wysoko przyswajalne białko, jak również uzupełniające makro i mikroelementy.
  • Wzbogacony jest w optymalnie dobrany zestaw witamin A, D3 i E, co jeszcze bardziej podnosi wartość produktu.
 
Działanie:
  • jest naturalnym koncentratem witamin i minerałów, dostarcza białek o podwyższonej wartości biologicznej
  • absorbuje szkodliwe bakterie i produkty ich przemiany.
  • redukuje obciążenie mykotoksyn w karmie, stabilizuje i regeneruje florę bakteryjną, a także zapobiega biegunkom.
  • polepsza wychów i rozwój młodych gołębi.

Skład :
- drożdże piwne (Sacharomyces cerevisiae)
- witaminy A,D3,E,B1,B2,B5,B6,B12,H,kw.foliowy, cholina
- mikroelementy
- makroelementy
- zawartość białka surowego - 39,6 %

 
Podawanie :
Podawać jedną pełną łyżkę 15g. na 1 kg karmy zwilżonej uprzednio olejkiem, jeden raz w tygodniu przez okres całego roku.

Opakowanie: wiaderko 800 kg.

Produkt zawiera komórki drożdży piwnych (Saccharomyces cerevisiae i Carlsbergensis), które przechodzą, chroniący ich wartość biologiczną, proces suszenia wg nowoczesnej i unikatowej technologii. To sprawia, że składniki zawarte w drożdżach są wyjątkowo dobrze przyswajalne. Bogactwo tych składników, to przede wszystkim witaminy z grupy B oraz wysoko przyswajalne białko, jak również uzupełniające makro i mikroelementy. Dodatkowo BEVIT-NATUR jest wzbogacony w optymalnie dobrany zestaw witamin A, D3 i E, co jeszcze bardziej podnosi wartość produktu. Jesteśmy przekonani, że raz użyty preparat przekona do siebie HODOWCĘ i zajmie należne miejsce w hodowli dla JEGO zadowolenia i na pożytek gołębi. Uważamy, że bardzo wysoka jakość produktu ma ogromne znaczenie.

* Ocena:
* Nick:
Email:
* Treść komentarza:
Dodaj komentarz
 
Facebook