DE REIGER ELIXIER 1000 ml


Nowa gereracja!! Wydajniejsze dawkowanie!!

Receptura Elixier New Generation firmy De Reiger opiera się na kilku filarach. 

Po pierwsze i przede wszystkim Elixier firmy De Reiger zawiera substancje, które wpływają na osiąganie wyników. 

Dzięki z jednej strony dostarczaniu bezpośrednio energii, a z drugiej użyciu substancji, które spowalniają zakwaszenie mięśni. Jako bezpośrednie źródło energii w Elixier firmy De Reiger służy połączenie glukozy, maltodekstryny i glicerolu (idealna mieszanka cukrów działających szybko i wolno). 

W celu spowolnienia zakwaszenia mięśni Elixier firmy De Reiger zawiera unikalne połączenie beta-alaniny, karnityny i histydyny.

Beta-alanina i histydyna są ważne, bo stanowią budulec dla karnozyny. 

Karnozyna przeciwdziała zakwaszeniu. Biorąc pod uwagę, że zapasy karnozyny w mięśniach są ograniczone, ważne jest jej dodatkowe podanie.

L-karnityna natomiast jest ważna w spalaniu tłuszczów, a więc produkcji energii przez organizm.

Oczywiście ważnym dodatkiem przeciwdziałającym zakwaszeniu mięśni jest w Elixier firmy De Reiger cytrynian magnezu.

Elixier firmy De Reiger pośrednio poprawia osiągnięcia dzięki substancji, która wzmacnia zdrowie jelit i dodatkowo wspiera wątrobę.

Na poprawę zdrowia jelit w Elixier firmy De Reiger wpływa błonnik prebiotyczny w połączeniu z oregano.

Stanowią one w jelitach pokarm dla dobrych bakterii i dzięki temu tłumią złe. W celu wsparcia wątroby zastosowano sorbitol w połączeniu z ostropestem plamistym.

Elixier New Generation firmy De Reiger zawiera również wiele witamin, minerałów i mikroelementów w najlepiej przyswajalnej postaci. Żelazo i cynk w postaci glicynianów. W Elixier firmy De Reiger żelazo i cynk powiązane są z glicyną, która jest najmniejszym aminokwasem. W ten sposób są szybciej rozpoznawane przez organizm gołębia i lepiej przyswajane.

 

Znany na całym świecie eliksir z Belgii.

Poprawia kondycję i wspiera naturalną odporność. Stymuluje proces tworzenia krwinek i wpływa na wzrost poziomu witalności:

Mikroelementy: jodek potasu, siarczan żelaza, siarczan manganu, molibdenian sodu, witaminy i prowitaminy, glukoza, dekstryna, chlorek magnezu, wyciąg z pokrzywy i ostropest plamisty.

Dawkowanie: 

7,5 ml na 1 litr wody lub 1,5 kg karmy

 

 

* Ocena:
* Nick:
Email:
* Treść komentarza:
Dodaj komentarz
 
Facebook