TOLLISAN WG ROPA 300 ml

 
Prosta, niedroga i praktyczna metoda na otrzymanie gołębi w doskonałym zdrowiu i kondycji!

Wyciąg z oregano nie powoduje żadnych działań ubocznych!

Podawanie:

Sezon pierzeniowy: Należy codziennie podać WG Ropę w kombinacji z Tollyamin 3+ dreiplus.
Powyższe połączenie zapewni perfekcyjne upierzenie.
Sezon spoczynkowy: Podaje się WG Ropa min. 3 razy w tygodniu.
Codzienna dawka utrzyma gołębie w doskonałej kondycji w efekcie czego gołębie będą chciały opuścić swoje cele już w lutym.
Sezon lęgów: W tym okresie stosuję się WG Ropa raz w tygodniu niezależnie, czy gołębie wysiadują jaja czy karmią młode. Odsadzanym młodym dodajemy WG Ropa codziennie do wody pitnej.
Dodatkowo stosując ją 2 razy w tygodniu w połączeniu z Quick zapewnimy młodym ochronę przed ewentualnymi chorobami.
Sezon lotów: Podaje się przez pierwsze 3 dni po powrocie z lotu.

Dawkowanie: 1ml na 3l wody

TOLLISAN WG ROPA 300 ml

 

Prosta, niedroga i praktyczna metoda na otrzymanie gołębi w doskonałym zdrowiu i kondycji! Wyciąg z oregano nie powoduje żadnych działań ubocznych! Sezon pierzeniowy: Należy codziennie podać WG Ropę w kombinacji z Tollyamin 3+ dreiplus. Powyższe połączenie zapewni perfekcyjne upierzenie. Sezon spoczynkowy: Podaje się WG Ropa min. 3 razy w tygodniu. Codzienna dawka utrzyma gołębie w doskonałej kondycji w efekcie czego gołębie będą chciały opuścić swoje cele już w lutym. Sezon lęgów: W tym okresie stosuję się WG Ropa raz w tygodniu niezależnie, czy gołębie wysiadują jaja czy karmią młode. Odsadzanym młodym dodajemy WG Ropa codziennie do wody pitnej. Dodatkowo stosując ją 2 razy w tygodniu w połączeniu z Quick zapewnimy młodym ochronę przed ewentualnymi chorobami. Sezon lotów: Podaje się przez pierwsze 3 dni po powrocie z lotu. Dawkowanie: 1ml na 3l wody

* Ocena:
* Nick:
Email:
* Treść komentarza:
Dodaj komentarz
 
Facebook