TOLLISAN 3+ TOLLYAMIN LIGHT 1L

 Optymalna kompozycja wszystkich niezbędnych aminokwasów.

Sezon lotów:

 • Aminokwasy są podstawą wszystkich żywych organizmów.Bez nich życie nie jest możliwe!
 • Białko jest podstawowym budulcem organizmu gołębia.
 • Aminokwasy, w szczególności L-Glutamina, L-Metionina i L-Lizyna, gwarantują natychmiastowe zaopatrzenie gołębi w białko.
 • Zapewniają szybką regenerację organizmu po locie.
 • Przemiana materii zostaje przyspieszona, a L-glutamina dodatkowo podnosi i zabezpiecza funkcje życiowe.
 • Jak zaobserwowano u młodych gołębi podawanie Tollyamin 3+ dreiplus dwa dni przed "koszowaniem" przekłada się na bardzo dobre rezultaty w lotach.
 • Tajemnica sukcesu tego preparatu tkwi w optymalnym zbilansowaniu witamin z grupy B

  Sezon lęgów:
 • Podczas wychowu młode gołębie zwiększają zapotrzebowanie na białko.
 • Jak dowiedziono w badaniach chlorek choliny wspiera rozwój młodych ptaków, z kolei kwas foliowy (witamina B9) niezbędny jest do budowy czerwonych krwinek.
 • Tollyamin 3+ dreiplus odpowiada wszystkim wymaganiom lęgowym ptaków, a jego stosowanie zapewnia zdrowie wszystkim rosnącym młodym gołębiom.

  Sezon pierzeniowy:
 • Pióra gołębia rosną codziennie, a nie tylko raz w tygodniu, dlatego w tym okresie powinno się codziennie zapewnić optymalną dawkę aminokwasów (L-Metioniny, L-Lizyny, Biotyny).
 • Idealna jest kombinacja Tollyamin 3+ dreiplus i WG Ropa 10%, która gwarantuje perfekcyjne, miękkie jak jedwab upierzenie.

  Okres rekonwalescencji: 
 • Tollyamin 3+ dreiplus zawsze należy podać w dniu szczepienia lub zaraz po innym farmakologicznym leczeniu.
 • Przemiana materii zostanie poprawiona, a działanie lekarstw przyspieszone. Dodatkowo pióra ptaka zostaną zabezpieczone przed uszkodzeniem

  Preparat powinno stosować się przez cały rok pracy hodowlanej!

  Dawkowanie: 20 ml na 1 litr wody

TOLLISAN 3+ TOLLYAMIN LIGHT 1L

 

Optymalna kompozycja wszystkich niezbędnych aminokwasów.

sezon lotów:

Aminokwasy są podstawą wszystkich żywych organizmów. Bez nich życie nie jest możliwe! Również białko jest podstawowym budulcem organizmu gołębia. Aminokwasy, w szczególności L-Glutamina, L-Metionina i L-Lizyna, gwarantują natychmiastowe zaopatrzenie gołębi w białko. Zapewniają szybką regenerację organizmu po locie. Przemiana materii zostaje przyspieszona, a L-glutamina dodatkowo podnosi i zabezpiecza funkcje życiowe. Jak zaobserwowano u młodych gołębi podawanie Tollyamin 3+ dreiplus dwa dni przed "koszowaniem" przekłada się na bardzo dobre rezultaty w lotach. Tajemnica sukcesu tego preparatu tkwi w optymalnym zbilansowaniu witamin z grupy B

Sezon lęgów:

Podczas wychowu młode gołębie zwiększają zapotrzebowanie na białko. Jak dowiedziono w badaniach chlorek choliny wspiera rozwój młodych ptaków, z kolei kwas foliowy (witamina B9) niezbędny jest do budowy czerwonych krwinek. Tollyamin 3+ dreiplus odpowiada wszystkim wymaganiom lęgowym ptaków, a jego stosowanie zapewnia zdrowie wszystkim rosnącym młodym gołębiom.

Sezon pierzeniowy:

Pióra gołębia rosną codziennie, a nie tylko raz w tygodniu, dlatego w tym okresie powinno się codziennie zapewnić optymalną dawkę aminokwasów (L-Metioniny, L-Lizyny, Biotyny). Idealna jest kombinacja Tollyamin 3+ dreiplus i WG Ropa 10%, która gwarantuje perfekcyjne, miękkie jak jedwab upierzenie.

Okres rekonwalescencji:

Tollyamin 3+ dreiplus zawsze należy podać w dniu szczepienia lub zaraz po innym farmakologicznym leczeniu. Przemiana materii zostanie poprawiona, a działanie lekarstw przyspieszone. Dodatkowo pióra ptaka zostaną zabezpieczone przed uszkodzeniem

Preparat powinno stosować się przez cały rok pracy hodowlanej!

Dawkowanie: 20 ml na 1 litr wody

* Ocena:
* Nick:
Email:
* Treść komentarza:
Dodaj komentarz
 
Facebook