Cest Pharma - Fly Power - 600g

 

  • WSKAZANIA:

Kompleks składników odżywczych o roli fizjologicznej, zapewniający z jednej strony wzrost wydolności sportowej, z drugiej zaś poprawę funkcji życiowych. Jest bogaty w węglowodany, które będą magazynowane w mięśniach, interweniuje w metabolizm tłuszczów zwiększając efektywność energetyczną, zwiększa wytrzymałość i siłę mięśni podczas lotu. Chroni wątrobę i serce, które są bardzo potrzebne podczas wysiłku fizycznego, a przez to skraca okres rekonwalescencji i wydłuża życie sportowe gołębi. Wykazuje silne działanie immunostymulujące dzięki idealnemu połączeniu maltodekstryna-glukan-probiotyk (Saccharomyces cerevisiae)-propolis. Działa jako środek antyseptyczny, antybiotykowy, przeciwgrzybiczy i naturalny przeciwwirusowy, zapobiegając występowaniu chorób zakaźnych i zmniejszając ryzyko zakażenia w przypadku kontaktu gołębi z innymi ptakami. Działa przeciwzapalnie i utrzymuje integralność stawów. Optymalizuje tempo konwersji pokarmu, poprawia wchłanianie niezbędnych składników odżywczych, stymuluje wzrost i rozwój upierzenia. Podawany w czasie rozpłodu stymuluje funkcje rozrodcze i zwiększa szybkość wykluwania.

 

  • SKŁAD:

- maltodekstryna, dekstroza, fruktoza, drożdże (Saccharomyces cerevisiae), MSM (metylosulfonylometan) glukanu, wyciąg z ostropestu plamistego (80%) sylimaryna, propolis.

 

  • PODAWANIE: 

5 g (1 miarka) na 1 kg karmy:

  • w okresie rozpłodu, wzrostu i pierzenia 2-3 razy w tygodniu, 
  • przygotowanie do lotów: krótkie dystansy 1 raz dziennie przez 2 dni przed koszowaniem. dalekie dystansy: 2 razy dziennie
  • 2-3 dni przed koszowaniem, po locie: 2-3 razy w tygodniu.

 

* Ocena:
* Nick:
Email:
* Treść komentarza:
Dodaj komentarz
 
Facebook