• Preparat dla gołębi zwalczający zewnętrzne pasożyty roznoszące zarazki.
  • Poprawia jakość upierzenia, uspokaja gołębie podczas odpoczynku
  • Usuwa i hamuje namnażanie pasożytów w bezpieczny sposób.
 

WŁAŚCIWOŚCI:

Stosowanie preparatu ma na celu zlikwidowanie uciążliwych pasożytów w bezpieczny sposób. Jest to możliwe, ponieważ substancje bójcze są pochodzenia roślinnego.

STOSOWANIE:

Ze względu na cykle rozwojowe pasożytów preparat należy stosować periodycznie od 4 do 5 razy, co gwarantuje 100% skuteczność.

Gołębie atakowane są przez liczne pasożyty zewnętrzne, zaliczane do owadów i pajęczaków. Pasożyty w zależności od gatunku są roznosicielami zarazków, niszczą upierzenie oraz niepokoją ptaki podczas wypoczynku. Stosowanie preparatu ma na celu zlikwidowanie uciążliwych pasożytów w bezpieczny sposób. Jest to możliwe, ponieważ substancje bój cze są pochodzenia roślinnego. Firma PATRON wykorzystała doświadczenia opiekunów ptaszarni, których właścicielami byli możni z Dalekiego Wschodu. Biobójcze pyretroidy działają szczególnie skutecznie na dorosłe formy pasożytów, bez szkody dla stałocieplnych ptaków. Ze względu na cykle rozwojowe pasożytów preparat należy stosować periodycznie od 4 do 5 razy, co gwarantuje 100% skuteczność.

* Ocena:
* Nick:
Email:
* Treść komentarza:
Dodaj komentarz
 
Facebook