PURITAN OLEJEK OREGANO

 

  • Zwiększa apetyt, wzmacnia żołądek.
  • Reguluje procesy trawienne i przyswajanie pokarmów.
  • Zapobiega biegunkom.
  • Działa odtruwająco.
  • Stosować w okresie odsadzania młodych, podczas pierzenia.

 

PURITAN OLEJEK OREGANO

 

100% Naturalny !!! 

Wyciąg olejowy z oregano jest naturalnym, łagodnym i uniwersalnym preparatem. Pobudza wydzielanie śliny, soku żołądkowego, zwiększa apetyt, wzmacnia żołądek, usprawnia trawienie i przyswajanie pokarmów. Działa wiatropędnie, jest skutecznym olejkiem przeciw biegunce. 

Działa oczyszczająco i odtruwająco, wiążąc szkodliwe produkty przemiany materii. Olejek Oregano zawiera stężone olejki eteryczne (karwakrol, tymol,caryofylene, linalol, borneol, pinen), taniny, żywice, sterole, seskwiterpeny, garbniki, gorycze, lawonoidy (luteolina, diosmetyna, apigenina), witaminę C. Zarówno karwakrol jak i tymol posiadają właściwości przeciwbakteryjne oraz przeciwgrzybiczne. Olej sojowy jest skoncentrowanym źródłem energii. Zawarta w nim Lecytyna nazywana jest potocznie pogromcą tłuszczy (rozbija spożywane tłuszcze na małe cząsteczki i zapobiega przyczepianiu się ich do naczyń krwionośnych). Pozytywnie wpływa na układ mięśniowy i efektywnie wspomaga wytrzymałość mięśni.

WSKAZANIA:

Olejek należy podawać przez cały rok raz w tygodniu. Olejek można podawać przez okres 7 dni przygotowania hodowli. Odsadzonym młodym gołębiom zaleca się podawanie olejku 2 x w tygodniu. Podczas lotów podajemy olejek przez 1-2 dni na początku tygodnia. Podczas pierzenia 2 x w tygodniu. DAWKOWANIE: 10-15ml (dwie łyżki) wlać na 1kg karmy i dokładnie wymieszać. Do tak przygotowanej porcji można podać inny preparat w postaci proszkowej (np. Oregano Acid, Oregano itp.)

SKŁAD: 

Oregano, Olej Soja.

ZAWARTOŚĆ:

butelka 250ml

* Ocena:
* Nick:
Email:
* Treść komentarza:
Dodaj komentarz
 
Facebook