TAUBEN MEDIK Form Oil 250 ml

 

Mieszanina olei energetycznych

 • Zawarty w preparacie tran produkowany jest wyłącznie z ryb morskich i jest źródłem cennych składników odżywczych takich jak niewystępujące w olejach roślinnych niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe (NNKT) oraz witaminy rozpuszczalne w tłuszczach (A, D3, E, K).
 • Warto podkreślić, że NNKT mają działanie anaboliczne ( pobudzają przyrost tkanki mięśniowej).
 • Z koleiobecny w preparacie olej sojowy jest bogatym źródłem lecytyny, co zdecydowanie poprawia koncentrację gołębi pocztowych.
 • Warto pamiętać, że energia gołębia podczas lotu tylko przez krótki czas jest czerpana z węglowodanów. U dobrze wytrenowanych gołębi następuje bardzo szybkie przejście na spalanie tłuszczy, które dają trzykrotnie więcej energii jak węglowodany.
 • Podczas ich spalania nie powstaje kwas mlekowy w mięśniach który jest przyczyna zakwasów mięśniowych.
 • Form Oil jest także doskonałym dodatkiem na okres pierzenia oraz wychowu młodych.

  Skład:

  olej z ryb morskich, olej sojowy,lecytyna,wit. e

  Wskazania:
 • okres lotów
 • okres pierzenia
  w czasie wychowu młodych

  Dawkowanie:

  Podawać na karmę w dawce 5-10 ml na kg karmy

TAUBEN MEDIK Form Oil 250 ml

 

Mieszanina olei energetycznych

Zawarty w preparacie tran produkowany jest wyłącznie z ryb morskich i jest źródłem cennych składników odżywczych takich jak niewystępujące w olejach roślinnych niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe (NNKT) oraz witaminy rozpuszczalne w tłuszczach (A, D3, E, K). Warto podkreślić, że NNKT mają działanie anaboliczne ( pobudzają przyrost tkanki mięśniowej). Z koleiobecny w preparacie olej sojowy jest
bogatym źródłem lecytyny, co zdecydowanie poprawia koncentrację gołębi pocztowych. Warto pamiętać, że energia gołębia podczas lotu tylko przez krótki czas jest czerpana z węglowodanów. U dobrze wytrenowanych gołębi następuje bardzo szybkie przejście na spalanie tłuszczy, które dają trzykrotnie więcej energii jak węglowodany. Podczas ich spalania nie powstaje kwas mlekowy w mięśniach który jest przyczyna zakwasów mięśniowych. Form Oil jest także doskonałym dodatkiem na okres pierzenia oraz wychowu młodych.

Skład:

olej z ryb morskich, olej sojowy,lecytyna,wit. e

Wskazania:

okres lotów
okres pierzenia
w czasie wychowu młodych

Dawkowanie:

Podawać na karmę w dawce 5-10 ml na kg karmy

* Ocena:
* Nick:
Email:
* Treść komentarza:
Dodaj komentarz
 
Facebook