BROCKAMP Probac 1000 - 500g

 

  • Probac 1000 Elektrolit i probiotyk do regeneracji flory jelitowej: - po leczeniu antybiotykami, - po szczepieniu, - jako elektrolit po zawodach, - po wystawach.
  • Probac 1000 zawiera specjalne połączenie różnych specyficznych mikroorganizmów w postaci mikrokapsułek, jak również jedyne w swoim rodzaju połączenie węglowodanów regulujących florę jelitową.
  • Różne kultury bakteryjne wspierają wzajemną zdolność aktywnej kolonizacji jelita cienkiego gołębia.
  • W ten sposób ułatwiają one procesy trawienia, wytwarzają podstawowe substancje odżywcze, stabilizują florę bakteryjną i wzmacniają układ immologiczny.
  • Ze względu na specyficzny skład Probac 1000 jest idealnym elektrolitem po zawodach.
  • Faza regeneracji znacznie się skraca.
  • Odchody już nastepnego dnia są mocno związane, brązowe i rozpoczyna się regeneracja pierza.
  • Szkodliwe bakterie zostają wyparte szybko i w naturalny sposób z błon śluzowych i kosmek jelitowych i nie mogą się osiedlić.
Zalecane dozowanie: 5g Probac 1000 na 1L wody lub 1 kg karmy dla 25 gołębi/dzień; 2 razy w tygodniu. 

BROCKAMP Probac 1000 - 500g

 

Probac 1000 Elektrolit i probiotyk do regeneracji flory jelitowej: - po leczeniu antybiotykami, - po szczepieniu, - jako elektrolit po zawodach, - po wystawach. Probac 1000 zawiera specjalne połączenie różnych specyficznych mikroorganizmów w postaci mikrokapsułek, jak również jedyne w swoim rodzaju połączenie węglowodanów regulujących florę jelitową. Różne kultury bakteryjne wspierają wzajemną zdolność aktywnej kolonizacji jelita cienkiego gołębia. W ten sposób ułatwiają one procesy trawienia, wytwarzają podstawowe substancje odżywcze, stabilizują florę bakteryjną i wzmacniają układ immologiczny. Ze względu na specyficzny skład Probac 1000 jest idealnym elektrolitem po zawodach. Faza regeneracji znacznie się skraca. Odchody już nastepnego dnia są mocno związane, brązowe i rozpoczyna się regeneracja pierza. Szkodliwe bakterie zostają wyparte szybko i w naturalny sposób z błon śluzowych i kosmek jelitowych i nie mogą się osiedlić. Zalecane dozowanie: 5g Probac 1000 na 1L wody lub 1 kg karmy dla 25 gołębi/dzień; 2 razy w tygodniu. 

* Ocena:
* Nick:
Email:
* Treść komentarza:
Dodaj komentarz
 
Facebook