SILVECO+ Gołąb 0,5l

Możliwość zastosowania w obecności gołębi!

Przeciwbakteryjne działanie srebra!

Długotrwałe działanie!

Rekomendowany przez specjalistów Centrum Zdrowia Gołębi!

 

Silveco+ to nowoczesny preparat zawierający aktywne formy srebra. Posiada silne właściwości bakteriobójcze i grzybobójcze. Produkt przeznaczony do dezynfekcji wszelkich rodzajów powierzni w miejscach mających związek z pobytem lub transportem zwierząt.

SILVECO+ jako preparat dezynfekujący zachowuje wysoki poziom higieny i czystości wyposażenia weterynaryjnego i zootechnicznego. Produkt do użycia profesjonalnego.

Metody stosowania:

- dezynfekcja gołębnika/ woliery (oprysk)

 Dawka w obecności gołębi: 100ml Silveco Gołąb + 1l wody demineralizowanej i wykonać oprysk przy pomocy opryskiwacza drobno kropelkowego.

 Dawka w pustym gołębniku: 250ml Silveco Gołąb + 1l wody demineralizowanej i wykonać oprysk przy pomocy opryskiwacza drobno  kropelkowego.

- inhalacja gołębi w gołębniku ( zamgławienie, oprysk )

Dawka: 50ml Silveco Gołąb + 1l wody demineralizowanej + odrobinę płynu do mycia naczyń dla dłuższego unoszenia się "kropli" w powietrzu, stosować w obecności gołębi w godzinach popołudniowo wieczornych.

- pojenie - poidło

 Dawka: profilaktycznie 3ml Silveco Gołąb na 1 l wody demineralizowanej przez 2 - 3 dni, interwencyjnie 5 ml Silveco Gołąb na 1l wody demineralizowanej przez 5 dni.

 

 

 

 

* Ocena:
* Nick:
Email:
* Treść komentarza:
Dodaj komentarz
 
Facebook