SILVECO+Gołąb 0,5l
Cena
56,
00
 • -+

  SILVECO+ Gołąb 0,5l

  Możliwość zastosowania w obecności gołębi!

  Przeciwbakteryjne działanie srebra!

  Długotrwałe działanie!

  Rekomendowany przez specjalistów Centrum Zdrowia Gołębi!

   

  Silveco+ to nowoczesny preparat zawierający aktywne formy srebra. Posiada silne właściwości bakteriobójcze i grzybobójcze. Produkt przeznaczony do dezynfekcji wszelkich rodzajów powierzni w miejscach mających związek z pobytem lub transportem zwierząt.

  SILVECO+ jako preparat dezynfekujący zachowuje wysoki poziom higieny i czystości wyposażenia weterynaryjnego i zootechnicznego. Produkt do użycia profesjonalnego.

  Metody stosowania:

  - dezynfekcja gołębnika/ woliery (oprysk)

   Dawka w obecności gołębi: 100ml Silveco Gołąb + 1l wody demineralizowanej i wykonać oprysk przy pomocy opryskiwacza drobno kropelkowego.

   Dawka w pustym gołębniku: 250ml Silveco Gołąb + 1l wody demineralizowanej i wykonać oprysk przy pomocy opryskiwacza drobno  kropelkowego.

  - inhalacja gołębi w gołębniku ( zamgławienie, oprysk )

  Dawka: 50ml Silveco Gołąb + 1l wody demineralizowanej + odrobinę płynu do mycia naczyń dla dłuższego unoszenia się "kropli" w powietrzu, stosować w obecności gołębi w godzinach popołudniowo wieczornych.

  - pojenie - poidło

   Dawka: profilaktycznie 3ml Silveco Gołąb na 1 l wody demineralizowanej przez 2 - 3 dni, interwencyjnie 5 ml Silveco Gołąb na 1l wody demineralizowanej przez 5 dni.

   

   

   

   

  * Ocena:
  * Nick:
  Email:
  * Treść komentarza:
  Dodaj komentarz
   
  Facebook